Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKondenzančé plynové kotle

Piec gazowy dwufunkcyjny

Piec gazowy dwufunkcyjnyen pl sk
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Adres firmy ogłaszającej ofertę
Wentor
68-200 Żary
Słowackiego 4c
Polska
Osoba kontaktowa
Piotr Wentlant
info@wentor.pl
Tel: 68 363 81 88
http://www.wentor.pl

Język komunikacji:
Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

V našich kotloch používame iba tie najlepšie komponenty. Týmto spôsobom zaručujeme bezproblémovú prevádzku našich kotlov.
Nerezový výmenník tepla alebo mosadzné hydraulické komponenty sú našimi charakteristickými črtami.
Na riadenie prevádzky vášho kotla môžete použiť špeciálne termostaty Warmhaus. Na výber je viac typov, od jednoduchých po pokročilejšie, s pripojení pomocou kábla ale je bezdrôtové. Kondenzačné plynové kotle s ohrevom TÚV Enerwa Plus je dostupná v týchto variantoch:
24/31 kW (UK/TÚV), prietok TÚV: 14,8 l/min
28/35 kW (UK/TÚV), prietok TÚV: 16,8 l/min
33/39 kW (UK/TÚV), prietok TÚV: 19,0 l/min
Výmenník tepla je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Modulácia 1:10.
Główną zaletą gazowych dwufunkcyjnych kotłów grzewczych Warmhaus Enerwa i EnerwaPlus jest ich szerokość 288 mm. Dzięki temu łatwo dopasowują się do wąskich miejsc montażu. Nowoczesny i estetyczny design pozwala go zawiesić w kuchni lub na balkonie.
Piec gazowy dwufunkcyjny jest zgodny z dyrektywą ErP. Wydajność pracy ciągłej dochodzi do 108%. Gwarantuje niższe zużycie gazu i energii elektrycznej. Jest zgodny z dyrektywami UE w zakresie ochrony środowiska. Piec gazowy posiada wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej. Dzieki jednoczesnemu podawaniu podwójnej pojemności wody gwarantuje cichą pracę i niskie straty ciepła. Elektroniczna pompa sterująca zapewnia silniejsze i bardziej ciche krążenie. Piec gazowy dwufunkcyjny wyposażony jest w nowoczesny panel LCD, który może być sterowany aplikacją.


Informacje uzupełniające

Piec gazowy dwufunkcyjny jest zgodny z dyrektywą ErP. Wydajność pracy ciągłej dochodzi do 108%. Gwarantuje niższe zużycie gazu i energii elektrycznej. Jest zgodny z dyrektywami UE w zakresie ochrony środowiska. Piec gazowy posiada wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej. Dzieki jednoczesnemu podawaniu podwójnej pojemności wody gwarantuje cichą pracę i niskie straty ciepła. Elektroniczna pompa sterująca zapewnia silniejsze i bardziej ciche krążenie. Piec gazowy dwufunkcyjny wyposażony jest w nowoczesny panel LCD, który może być sterowany aplikacją.CPV


  • Sprzęt gospodarstwa domowego
Typ oferty
Sprzedaż
Kraj
Polska
Termin składania ofert
26.02.2020
Ważna od
30.08.2019
Branże
Energia i surowce odnawialne, Budownictwo,
Nabywcy poza granicami kraju
NIE