Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi branży technicznej i inżynieryjnej "Balttechnika 2018"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Januszkiewicz | 2018-02-01 10:58:13
litwa, targi, inżynieria, technologie


W terminie 16 – 18 maja br. na Litwie, w centrum targowo – konferencyjnym „Litexpo” w Wilnie po raz 26. odbędą się międzynarodowe specjalistyczne targi technologii produkcyjnych, innowacji i rozwiązań inzynieryjnych „BALTTECHNIKA 2018”. Są to największe targi branży techniczno – inżynieryjnej na Litwie. Partnerem w organizacji targów jest Litewskie Zrzeszenie Przemysłu Inżynieryjnego „Linpra”.

W poprzednim roku w targach uczestniczyło 83 wystawców z 13 państw. Łączna powierzchnia ekspozycji wyniosła 4 715 m2. Targi odwiedziło 4 900 zarejestrowanych gości i specjalistów z branży. W trakcie trwania targów odbyły się również 24 różnego rodzaju imprezy towarzyszące.

W załączeniu przesyłamy informacje o targach w jęz. angielskim.

Bardziej szczegółowe informacje o targach są dostępne również na stronie: https://www.litexpo.lt/en/exhibitions/balttechnika-2018-4

Z ogólnymi warunkami uczestnictwa w targach można zapoznać się pod następującym linkiem: https://www.litexpo.lt/en/exhibitions/balttechnika-2018-4#event-info-participants

Rejestracja uczestników targów: http://litexpo.lt/en/exhibitions/balttechnika-2018-4#epus-registration

PPE_PL_Baltechnika2018 EN .pdf