Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie match-makingowe dla firm z branży modowej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Januszkiewicz | 2015-10-21 08:32:53
b2b, match-making, moda, odzież


Zapraszamy do udziału w spotkaniu z polskimi producentami odzieży i obuwia, którzy przyjadą do Wilna zaprezentować swoje najnowsze kolekcje. Na spotkaniu match-makingowym organizowanym w ramach projektu „Polska Moda” przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie oraz Międzynarodowe Tragi Mody Poznań będzie można zapoznać się z ofertą polskich marek odzieżowych oraz obuwniczych. Handlowców i dystrybutorów zapraszamy do kontraktacji najnowszych kolekcji uczestników projektu. Podczas spotkania będzie się można zapoznać z najnowszymi trendami polskiego przemysłu modowego. Spotkanie będzie zorganizowane w formule B2B, a litewscy przedsiębiorcy działających w branży modowej będą mieli w czym wybierać.

Na spotkaniu zaprezentowane zostaną kolekcje takich marek jak AB NAHLIK, ACCORD, LANIERI, MARSELINI, SEMPER, METAFORA, EZURI, SEMPRE, POTIS & VERSO, SUN OF GABA, TOVA, MIDORI. Więcej na temat firm uczestniczących w projekcie na www.polishfashion.info.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 4 listopada 2015r. w centrum konferencyjnym LITEXPO, sala 5.1, rozpoczęcie o godz. 11.00.

Przedsiębiorców zainteresowanych uczestnictwem w kontraktacji prosimy o zgłaszanie swojego udziału w wydarzeniu w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie, tel. +370 5 261 79 60, lub e-mail: vilnius@trade.gov.pl.
Pliki do pobrania

logopolskamodaENG
image | 700.31 KB
Pobierz