Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPomysły na własny biznes

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Januszkiewicz | 2015-10-14 15:17:52
b2b, litwa, franczyza


Marzysz o własnej firmie, ale nie masz pomysłu na biznes? W dniu 27 października br. w hotelu Radisson Blu w Wilnie, polskie firmy franczyzowe przedstawią swoją ofertę współpracy we franczyzie.

Na spotkaniu match-makingowym organizowanym przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie, Polską Organizację Franczyzodawców oraz Lietuvos franšizės centras będzie można zapoznać się z ofertą polskich firm działających w formule franczyzy oraz nawiązać kontakty pomocne w prowadzeniu własnego biznesu w oparciu o franczyzę. Wydarzenie odbędzie się w formule spotkań B2B, podczas których będzie można zapoznać się z ofertą polskich firm, warunkami prowadzenia biznesu, oferowanym przez franczyzodawców wsparciem oraz wymogami co do wkładu własnego wymaganego do rozpoczęcia biznesu.

Chętni do rozpoczęcia nowego biznesu będą mieli w czym wybierać. Swoje pomysły na biznes zaprezentują takie firmy jak Alteza sp. z o.o., Natur House, Ship Center Poland, Orbis Grupa Hotelowa, 7Street i inne. Uczestnicy spotkania będą mieli do wyboru branżę budowlaną, odzieżową, gastronomiczną, hotelarską, reklamową, dietetykę.

Spotkanie match-makingowe będzie okazją do poznania sprawdzonych pomysłów na biznes, a także do pogłębienia wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy.

Rynek franczyzy w Polsce liczy obecnie 1058 systemów franczyzowych, spośród których wiele może pochwalić się bogatym doświadczeniem w udzielaniu licencji na biznes. Polscy franczyzodawcy, którzy okrzepli już na lokalnym rynku i coraz częściej myślą o wyjściu ze swoimi konceptami na rynki zagraniczne są doskonałymi partnerami dla osób poszukujących pomysłów na własny biznes i rozważających otwarcie firmy pod franczyzowym szyldem. Firmy udzielające franczyzy oferują swoim partnerom dobrej jakości narzędzia pomocne w prowadzeniu biznesu, m. in. programy do obsługi klienta, szkolenia produktowe, merchandising i inne.

Miejsce wydarzenia: hotel Radisson Blu, sala „Beta”, Konstitucijos pr. 20. Początek o godz. 9.00.

Link do rejestracji na match-making Franczyzowy: http://www.franchisehub.eu/event/registration

Rejestracja będzie prowadzona do dnia 25 października godz. 23:59.