.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBALTTECHNIKA 2018 PL

BALTTECHNIKA 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

W dniach 16-18 maja 2018 r. na Litwie, w centrum targowo-konferencyjnym "Litexpo" w Wilnie po raz 26. odbędą się międzynarodowe specjalistyczne targi technologii produkcyjnych, innowacji i rozwiązań inżynieryjnych "BALTTECHNIKA 2018". Są to największe targi branży techniczno-inżynieryjnej na Litwie. Partnerem w organizacji targów jest Litewskie Zrzeszenie Przemysłu Inżynieryjnego "Linpra".

 

W ubiegłym roku w targach uczestniczyło 83 wystawców z 13 państw. Łączna powierzchnia ekspozycji wyniosła 4 715 m2. Targi odwiedziło 4 900 zarejestrowanych gości i specjalistów z branży. W trakcie trwania targów odbyły się również 24 różnego rodzaju imprezy towarzyszące.

 

W załączeniu przedstawiamy informacje o targach w jęz. angielskim.

 

Więcej informacji o targach na stronie Organizatora:

branże: Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Maszyny i urządzenia, Elektronika użytkowa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Oświetlenie, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska

Targi
Litwa - Wilno
2018-05-16 - 2018-05-18
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

Baltechnika2018EN

Poprzednie edycje