Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalUczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiejen
Share Print Download PDF
Contact person
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej
uth.warszawa@interia.com
https://www.uth.edu.pl/

Język komunikacji:
Polski,

Description of the contract

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie jest uczelnią, która rok rocznie wypuszcza na rynek pracy świetnie przygotowanych do rozpoczęcia kariery zawodowej absolwentów. To miejsce z tradycjami, oferujące studia na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim i podyplomowym. Wśród jego zalet należy wspomnieć o dobrze wyposażonych kampusach z dostępem do komputerów oraz WIFI, sporym wachlarzu zajęć sportowych, świetnej kadrze, niepowtarzalnej atmosferze, czy prężnie działającym Samorządzie Studentów. Jest tego oczywiście wiele więcej. Po szczegóły – zapraszamy na stronę!


Supplementary information

Specjalności dostępne w tym miejscu to m.in.:
-Business Marketing Management
-Transport-spedycja-logistyka (TSL)
-Psychologia w biznesie
-Negocjacje i sprzedaż
-HR manager i coaching biznesowy
-Administracja rządowa i samorządowa
-Zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie
-Rachunkowość finansowa i zarządcza
-Doradztwo finansowe, podatkowe i ubezpieczeniowe
-Skarbowość i audyt
-Kryminologia i kryminalistyka
-Wywiad i kontrwywiad
-Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni
-Obsługa celna i logistyka międzynarodowa
-Bezpieczeństwo Smart City i państwa
-Home design
-Wnętrza publiczne
-Projektowanie wystawCPV


  • Education and training services
Offer type
Sell
Countries
Poland
Time limit for receipt of offers
18.05.2020
Valid from
20.11.2019
Industries
Pozostałe branże,
Purchasers from abroad
NO

More offers and tenders

Packaging Wholesale - Packaging materials


A packaging wholesaler with a very wide range of products. We ship products to European countries. Over 15 years of experience in the packaging industry.

industries: Handel,Pozostałe branże
date: 22.10.2020 - 20.04.2021  

Adhesive tapes with print


We produce packaging tapes with print in wholesale and retail quantities (from 72 rolls).

industries: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Handel,IT/ICT,Usługi finansowe,Wydawnictwa,Fotografia,Muzyka,Film,Rzemiosło artystyczne,Wzornictwo i projektowanie mody,Media i reklama,Sektor kreatywny,Organizacja targów i wydarzeń,Turystyka, sport i rekreacja,Transport i logistyka,Architektura,Budownictwo,Budownictwo i architektura,Ochrona środowiska,Energia i surowce odnawialne,Pozostałe wyroby,Gry i zabawki,Sprzęt sportowy,Instrumenty muzyczne,Pozostałe branże,Przemysł jubilerski,Wyposażenie wnętrz,Drzwi i okna,Meble,Produkcja mebli,Pozostały sprzęt transportowy,Przemysł lotniczy i kosmiczny,Pojazdy szynowe,Statki i łodzie,Części i akcesoria samochodowe,Pozostałe pojazdy samochodowe,Autobusy,Samochody osobowe,Produkcja środków transportu,Narzędzia mechaniczne,Produkcja pozostałych maszyn,Maszyny dla przemysłu papierniczego,Maszyny dla przemysłu odzieżowego,Maszyny dla przetwórstwa spożywczego,Maszyny dla górnictwa i budownictwa,Maszyny dla metalurgii,Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa,Maszyny ogólnego przeznaczenia,Pozostały sprzęt elektryczny,AGD,Oświetlenie,Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne,Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny,Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny,Aparatura pomiarowa i zegarki,Elektronika użytkowa,Komputery,Maszyny i urządzenia,Wojskowe pojazdy bojowe,Broń i amunicja,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Biotechnologia,Przemysł farmaceutyczny,Farmacja i biotechnologia,Przemysł petrochemiczny,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Pozostałe wyroby chemiczne,Kosmetyki,Farby i lakiery,Pestycydy,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Poligraficzne,Papier,Wyroby z drewna (bez mebli),Przemysł drzewny i papierniczy,Pozostałe tekstylia,Dywany i dekoracje,Tekstylia,Wyroby skórzane,Odzież i obuwie,Odzież, tekstylia, wyroby skórzane,Produkty tytoniowe,Napoje alkoholowe,Pozostałe produkty spożywcze,Kawa, herbata i przyprawy,Słodycze,Wyroby mleczarskie,Oleje i tłuszcze spożywcze,Wyroby zbożowe, piekarske i mączne,Wyroby z warzyw i owoców,Wyroby z mięsa i ryb,Przetwórstwo spożywcze,Pozostałe górnictwo i wydobywanie,Rudy metali,Ropa naftowa i gaz ziemny,Węgiel kamienny i brunatny,Górnictwo i przemysł wydobywczy,Mięso,Ryby,Leśnictwo i pozyskiwanie drewna,Warzywa i owoce,Zboża,Rolnictwo i leśnictwo
date: 21.10.2020 - 19.04.2021  

See more offers